De ce nu a avut voie Alina Puşcaş să danseze la cununie!

De ce nu a avut voie Alina Puşcaş să danseze la cununie!

Ultima actualizare:

    Alina Puşcas
Alina Puşcas

Alina Puşcaş, prezentatoarea emisiunii «Te cunosc de undeva» de la Antena 1 s-a măritat săptămâna trecută cu Viktor Biletz.

După cununie, vedeta a recunoscut că a avut emoţii destul de mari în momentul în care a spus «DA» şi nu s-a sfiit să admită că a vărsat câteva lacrimi de fericire.

Locul unde a avut loc ceremonia a fost ales la Sibiu, oraşul natal al vedetei. Petrecerea de după a avut aproximativ 30 de invitaţi şi s-a desfăşurat la un restaurant din centrul oraşului.

Cu toate acestea, invitaţii nu au avut voie să danseze, dintr-un motiv mai puţin obişnuit. "Le-am cântat la petrecere canţonete italiene, mai ales că nu s-a putut dansa în local, fiind o casă aflată în patrimoniul UNESCO. A fost o petrecere intimă şi frumoasă. Eu şi Lucica (mama Alinei Puşcaş – n.r.) suntem foarte fericiţi pentru ei", a declarat, pentru "ring", Gheorghe Turda, sosţul mamei Alinei Puşcaş.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
ciucu si sorescuu jpg
alexandra stan stefan oprea instagram jpg
banner mihai albu png
banner geroge rotaru png
mircea radu jpg
Sore, foto Instagram jpg
dan negru preturi turcia jpg
monica si dan capatos jpg
image
image