Diana Dumitrescu: «Îmi doream să devin fotbalistă» VIDEO

Diana Dumitrescu: «Îmi doream să devin fotbalistă» VIDEO

Ultima actualizare:

    1
1

Diana Dumitrescu a fost invitată la emisiunea «Poveştiri adevărate», unde a vorbit despre copilărie şi povestea ei de iubire.

«În copilărie eram o fetiţă destul de timidă şi îmi era destul de greu să leg prietenii. Nu pot să spun că eram sociabilă. Am fost un copil cuminte, până în clasa a IX-a, a X-a», mărturiseşte Diana.

Întrebată ce-şi dorea să devină când era mică, ea recunoaşte: «Am vrut să fiu prinţesă, după care am descoperit pantofii mamei şi am vrut să devin model, apoi avocat şi în cele din urmă, pe la 14 ani, fotbalistă».

Despre relaţie ei de iubire cu Ducu, actriţa vorbeşte cu emoţie şi spune că soţul ei o iubeşte pentru ceea ce este şi cum este.

De asemenea, ea îşi doreste foarte mult să menţină ceea ce are acum şi relaţie cu soţul ei să fie mai mereu frumoasă.

În ceea ce priveşte cariera, Diana a fost rugată de agentiadepresamondena.com să spună dacă ar renunţa la actorie pentru un copil.

Citeşte şi:

Liviu Vârciu i-a dus Dianei papanaşii la care a poftit - FOTO

Diana Dumitrescu, şedinţă foto extrem de sexy! FOTO

Diana Dumitrescu: «Aş renunţa la actorie pentru un copil!»

«Depinde cum decurg lucrurile, în principiu, da, pentru copil aş renunţa la actorie, dar dacă mi s-ar oferi un rol în continuare în situaţia în care sunt, nu aş spune nu.

Ipotetic vorbind, aş face treaba asta, dar nu ştiu acum, depinde de sarcina, dacă îmi este mie bine, dacă mă simt confortabil, depinde de multe lucruri».



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
Andreea Marin a slăbit 5 kilograme în urma Covidului pe care l-a avut luna trecută     Când se va revedea vedeta cu fiica ei, Violeta!
image jpeg
banner oana lis png
Cheloo The Four Cei4 jpeg
calin donca colaj facebook jpg
Raicu Andreea jpg
felix mihaela radulescu instagram jpg
theo rose instagram jpg
image
image