Emilia Popescu revine de joi la PRO TV, după 4 ani

Ultima actualizare:

    Emilia joacă  în serialul de  comedie  “Ai noștri”
Emilia joacă în serialul de comedie “Ai noștri”

Timp de 13 sezoane a făcut parte din juriul emisiunii „Dansez pentru tine”, iar acum Emilia Popescu (50 de ani) se întoarce la PRO TV, după 4 ani.

De joi, de la 21.30, o vom vedea așa cum îi stă ei bine, în rol de comedie, în serialul „Ai noştri”, în care actrița interpretează rolul Elenei Ciorbă. Este mama unei tinere, Irina, care face parte dintr-o familie în care litera de lege nu e chiar...literă de lege! Actriţa Cristina Mihăilescu (Irina Ciorbă) spune despre Emilia Popescu, mama ei din serial, că e „haioasă, caldă şi mândră de familia ei”. „Emilia Popescu este o bombă de energie, n-ai cum să fii trist în preajma ei. E foarte caldă și e simplu să te apropii de ea, e maternă şi cool”, declară Cristina Mihăilescu. La rândul lui, Vlad Logigan, ginerele Emiliei în serial, spune despre actriță că e „clovniţa Bambi cea supersimpatică. De luat acasă și de pus pe rană”



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
andreea banica instagram jpg
Keo, 3 săptămâni cu familia în Grecia
jane seymour rochie aurie getty jpg
banner capacitate jpg
Anca Serea a avut 8 serbări
mila kunis si ashton kutcher jpg
Unde fuge în vacanță Andreea Bălan după soțul Victor Cornea
Lili Sandu, foto Instagram jpg
image
image