Iubeşte din nou? Ciprian Rogojan, ex-Sistem, strânge în braţe o blondă

Ultima actualizare:
Ciprian i-a postat pe Facebook o poz cu noua femeie din viaa lui
Ciprian i-a postat pe Facebook o poz cu noua femeie din viaa lui

Ciprian Rogojan (41 de ani), fondatorul trupei Sistem, dar şi fost senator, a făcut publică pe pagina sa de socializare o fotografie în care apare alături de o femeie simpatică.

Nu a oferit detalii despre tânăra misterioasă care îl pupă pe obraz şi al cărei chip se poate vedea doar din profil, însă răspunsurile sale la comentariile prietenilor dau de gol o relaţie.


    Ciprian şi-a postat pe Facebook o poză cu noua femeie din viaţa lui
Ciprian şi-a postat pe Facebook o poză cu noua femeie din viaţa lui

Contactat telefonic, Ciprian a fost zgârcit în declaraţii: ”Ştiţi că nu îmi place să vorbesc despre viaţa mea personală. Nu contează cine era fata, dacă era sau nu iubita mea. Sunt concentrat pe concertul aniversar pe care îl pregătesc pe 8 noiembrie, la Sala Palatului, «100 de ani, 100 de artişti, 100 de minute», concept special de 2Vibes Symphony cu prilejul aniversării Centenarului României”, ne-a spus Ciprian Rogojan.

Aşadar, în timp vom vedea dacă blonda este chiar iubita lui sau doar o prietenă bună. Ciprian a fost căsătorit de trei ori: cu Georgina Căiţă, alias ”Căprioara”, cu Ioana Ariton şi cu Amalia Tîrcă, mama copilului său.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
Emily Burghelea a luat cu asalt America
Cameron Diaz la Berlin, Profimedia jpg
Adriana Bahmuţeanu, încântată de vizita în America, la soțul ei, George Restivan
banner Alessandro Safina jpg
cub oana lis png
Actorul Constantin Zamfirescu, operat cu succes
banner mihai traistariu jpg
Andreea Bălan, în focurile pregătirilor concertului de pe 1 Martie și a nunții de pe 10 mai
image
image