Pictaţii de la Carla’s Dreams au pus gheara şi pe Antonia

Ultima actualizare:

    Antonia şi  Carla’s Dreams  cântă împreună  ”Sună-mă”
Antonia şi Carla’s Dreams cântă împreună ”Sună-mă”

Băieţii pictaţi pe faţă din trupa Carla’s Dreams au muncit pe brânci, iar acum îi regăsim în toate topurile muzicale româneşti.

Pe noul lor album, intitulat “NGOC”, care va fi lansat sâmbătă, la Arenele Romane, de la orele 19.00, în cadrul unui show incendiar, se regăsesc hit-urile “P.O.H.U.I”, “Lumea ta”, “Cum ne noi”, “Sub ­pielea mea”, “Te rog” sau “Aripile”. Printre cele 19 melodii incluse, se regăseşte şi una cântată în duet cu Antonia, care se numeşte “Sună-mă”. Solista se numără, alături de Delia şi de Loredana, printre invitaţii care vor urca azi pe scenă. În deschiderea concertului Carla’s Dreams, vor cânta Nicoleta Nucă şi Vanotek. Evenimentul este realizat de casa de discuri Global Records şi de BestMusic Live Concerts.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
cheloo jpeg
Banner Irinel Columbeanu
reese witherspoon rochie roz profimedia jpg
banner cornel pasat jpg
Mai face Carmen Negoiță vacanțe cu cei doi copii?
Xonia și-a vizitat părinții în Australia
banner grecia png
valentin sanfira jpg
image
image