Vasile Muraru: «Daniela Crudu e bună și ca actriță»

Ultima actualizare:

    Daniela a jucat alături de Vasile  Muraru rolul Crăciuniței sexy
Daniela a jucat alături de Vasile Muraru rolul Crăciuniței sexy

Pentru al treilea an, Vasile Muraru și Valentina Fătu au realizat o ediție specială de Revelion, intitulată “Chef de râs”, presărată cu multe momente umoristice.

De data aceasta, cei doi  actori ai Teatrului de Revistă “Constantin Tănase” au avut o scenetă alături de Daniela Crudu. Bruneta a interpretat o Crăciuniță sexy, pe care Vasile Muraru o aduce acasă în lipsa soției. Bruneta s-a descurcat bine, a avut câteva replici scurte, iar gesturile și râsul inconfundabil au avut succes la public. Până și celebrul comediant a lăudat-o.

”Daniela a avut câteva replici pe care le-a învățat în ziua aceea. S-a potrivit foarte bine pentru rolul respectiv, are talent, e bună și ca actriță”, ne-a spus Vasile Muraru. Cruduța nu este la prima experiență de gen, ea jucând și alături de Mihai Bendeac, în sceneta “Top zece poziții sexuale”, din emisiunea “În puii mei” (Antena1).



Parteneri

image
www.fanatik.ro
image
observatornews.ro
image
www.antena3.ro
image
www.gandul.ro
image
as.ro
image
playtech.ro
image
www.fanatik.ro
image
www.cancan.ro
image
www.viva.ro
image
www.unica.ro
image
playtech.ro
image
www.stiripesurse.ro
image
www.stiripesurse.ro
image
okmagazine.ro
image
okmagazine.ro
image
historia.ro
image
historia.ro
Andreea Bălan, în focurile pregătirilor concertului de pe 1 Martie și a nunții de pe 10 mai
Emilia Bendeac si Mihai Bendeac, foto Facebook jpg
cub dan negru png
image jpeg
Biletele pentru concertul aniversar Fuego se vând ca pâinea caldă
loredana groza salman khan iulia vantur in india webp
Gabriela Cristea, Tavi Clonda, foto Instagram jpg
BeFunky collage   2026 02 17T091136 287 jpg
image
actualitate.net
image
actualitate.net