Viaţă de vedetă! Unii cu bronzatu', alţii cu degeratu'

Ultima actualizare:

    Vedetele aflate în ţări exotice se bronzează la 32º C Cele  rămase la Bucureşti «îngheaţă» la lopată sau la săniuş, la -10º C
Vedetele aflate în ţări exotice se bronzează la 32º C Cele rămase la Bucureşti «îngheaţă» la lopată sau la săniuş, la -10º C

Pepe, Anna Lesko, Giulia Anghelescu, Adina Halas şi DJ Wanda se luptă cu zăpada şi privesc, oftând, la colegii lor care “se topesc” sub soarele arzător din ţări exotice.

Bucureşti, -10 grade Celsius. Nămeţii au pus stăpânire pe oraş, lucru deloc plăcut pentru mulţi dintre noi. Vedetele rămase în ţară au dat piept cu anotimpul alb. Unii la lopată, alţii, la joacă, alături de copiii lor. Pepe, Anna Lesko, Giulia Anghelescu, Adina Halas şi DJ Wanda au înfruntat iarna ce a cuprins Bucureştiul în weekend. Parcă vrând să le facă în ciudă celor rămaşi acasă, în ger, Andreea Bălan, Andreea Bănică, Delia şi Dana Rogoz au împânzit internetul cu imagini din vacanţele lor exotice din Australia şi Thailanda, unde „s-au prăjit” la peste 30 de grade Celsius. Ca să pună sare pe rană, „exoticii” au găsit de bun augur să le transmită salutări călduroase înzăpeziţilor de acasă.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
banner Nouria Nouri png
andreea popescu social media jpg
banner bianca dragusanu png
Anca Serea are șase copii foto: Instagram
Irisha nu l-a scăpat aseară din ochi pe celebrul designer Cătălin Botezatu la Unica Urban Party Ce spune Bote despre stilista super sexy
banner marin moraru png
cabiria morgentern jpg
banner corina chiriac png
image
image