Andreea Bălan şi Stefano Mazzanti formează o echipă «dezechilibrată»

Ultima actualizare:

"Andreea Bălan şi Stefano Mazzanti au fost echipa cea mai dezechilibrată, Stefano demonstrând că are cunoştinte culinare, în timp ce Andreea nu a arătat decât că este foarte simpatică şi dornică de a ajuta. Nu ştiu cum au făcut, dar au ajuns să acumuleze cele mai multe puncte, fapt care i-a propulsat în semifinala", a spus maestrul Virlan.

"Suntem foarte fericiţi! Proba finală este cea care a facut diferenţa", e de părere Andreea Bălan.

"Până în ultima clipă nu eram deloc sigur că vom câştiga", a spus Stefano, declarând că nu a arătat încă "tot ce poate" şii că va reveni în forţă în următoarea etapă a concursului.

„Academia lui Horia" se dufuzează în fiecare luni seara, de la ora 20.30, la Prima TV.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
casatorie istock jpg
A fost capturată încă o ursoaică la Braşov FOTO Asociaţia Milioane de Prieteni
microbuz austria facebook webp
papagal societatea ornitologica romana jpeg
ochi istock jpg
Cumparaturi in magazine  Foto Freepik com jpg
postura getty1 jpeg
atentatul din 11 septembrie jpg
image
image