«Eu o băteam pe Laurette, dacă îmi fura iubitul»

Ultima actualizare:

Laurette Atindehou şi Agnes Matoko se duşmănesc pe probleme amoroase, „craiul" Mihai fiind mărul discordiei.

Acesta este iubitul oficial al lui Laurette, dar se pare că a călcat strâmb şi a nimerit în patul celeilalte mulatre, Agnes. De aici a început furtuna, iar fetele s-au aprins precum vreascurile uscate.

Miercuri, în clubul Princess, ele au avut ocazia să-şi sară la jugulară, însă, brusc, au devenit timide, s-au evitat şi s-au rezumat să se atace în cadrul interviurilor acordate pentru emisiunea „Clubbing Report" (www.click.ro).

„Dacă iubitul meu mă înşela, eu o băteam pe Laurette", ne-a spus Agnes. De cealaltă parte, fosta pupăză a lui Bahmu a ţinut să precizeze că nu se teme de concurenţă. „Eu nu am rivale". Cele două şi-au întors spatele în culise, nu s-au salutat, au defilat, şi-au luat banii şi au plecat.

Citeşte şi:

Laurette şi Iulia Albu, la «Dansez pentru tine!»

Agnes Matoko: «Eu nu mi-am tras-o pe-o ciorbă de burtă, ca Laurette!»

«Laurette, te iubesc şi nu-ţi va lua locul nici o femeie!»



Parteneri

image
www.fanatik.ro
image
observatornews.ro
image
iamsport.ro
image
www.antena3.ro
image
www.gandul.ro
image
as.ro
image
playtech.ro
image
www.fanatik.ro
image
www.cancan.ro
image
www.viva.ro
image
www.unica.ro
image
playtech.ro
image
www.stiripesurse.ro
image
www.stiripesurse.ro
image
okmagazine.ro
image
okmagazine.ro
image
historia.ro
image
historia.ro
Daniel David FOTO Mediafax
Mihaela Bilic, foto arhiva, Shutterstock jpg
nichita stanescu jpg
31c8bb6b aab1 4485 9ff9 69ca9b118b99 jpg
image jpeg
starlink wikipedia jpg
image png
christmas 8462371 1280 jpg
image
actualitate.net
image
actualitate.net