Patricia de la Amadeus îşi riscă viaţa căţărându-se pe stânci, la 40 de metri

Ultima actualizare:

    Patricia arată ca  o prinţesă, pe scenă
Patricia arată ca o prinţesă, pe scenă

Patricia Cimpoiaşu (26 de ani), de la Amadeus, e una dintre cele mai frumoase şi mai sexy instrumentiste de pe plaiurile noastre, iar pe scenă arată ca o adevărată “Regină a frumuseţii”.

Iată că, în spatele sfioşeniei afişate de violoncelistă pe scenă, se ascunde de fapt o femeie curajoasă, care adoră, în timpul liber, să practice alpinismul.


    Ea nu are deloc  teamă de înălţime
Ea nu are deloc teamă de înălţime

Imaginile pe care ni le-a trimis îţi dau fiori reci pe şira spinării, căci Patricia a fost fotografiată căţărându-se pe versanţi periculoşi, la 40 de metri înălţime: “M-am apucat de acest sport deoarece sunt dependentă de adrenalină. Din când în când te mai surprinde câte o şopârlă, pe lângă degete, sau vreo pasăre zburând aproape de tine. Te întorci din munţi mai slăbit şi cu palmele pline de bătături şi de răni, dar cu o experienţă de neuitat. Am fost în Munţii Postăvaru, la Cheile Sohodolului, şi în Bulgaria, la Veliko Târnovo”, ne-a spus ea.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
nicoleta luciu facebook jpg
banner diana enache png
Sharon Stone  foto   Profimedia jpg
VIDEO TEMISAN SLUJBA  mp4 thumbnail png
banner Nicoleta Nuca jpg
monica dascalu instagram jpg
carmen electra gettyimages jpg
marilyn monroe profimedia jpg
image
image